دزدگیر سیم کارتی بی سیم با صفحه کلید لمسی

دزدگیر اماکن وان برنده جایزه طراحی با صفحه کلید لمسی که کار کردن با آن را آسان میکند می باشد . همچنین به راحتی با قرار دادن یک سیم کارت معمولی با کمی اعتبار شما و خانواده در زمانیکه سیستم نفوذی را تشخیص میدهد متوجه هشدار سیستم بوسیله پیامک و تماس تلفنی میشوید در این هنگاه آژیر داخلی قدرتمند سیستم به عنوان عامل باز دارنده عمل میکند .

baner 01 - دزدگیر و اعلام سرقت

نوع جدیدی از امنیت

اکثر سیستم های امنیت بیسیم در ایران دارای خطاست . ولی وان طوری طراحی شده که خطا را به صفر برساند . سیستم امنیتی وان آرامش خاطر را به شما در زمان بودن و یا نبودن تان میدهد .

one mobile 237x300 - دزدگیر و اعلام سرقت tag1 237x300 - دزدگیر و اعلام سرقت sensor 237x300 - دزدگیر و اعلام سرقت magnet 237x300 - دزدگیر و اعلام سرقت one main1 237x300 - دزدگیر و اعلام سرقت

اپلیکیشن آیملز

راه اندازی اولیه ، کنترل و تنظیمات دزدگیر خانه از هر جایی

تگ آیملز

آسانترین راه برای فعال و غیر فعال کردن امنیت دستگاه بدون نیاز با رمز عبور

حرکتی آیملز

هر حرکت انسانی را بدون خطا به راحتی تشخیص میدهد.

مگنت آیملز

سنسوری که از در ها ، پنجره ها و اطاق ها محافظت میکند .

پنل وان

هشدار ، صفحه کلید لمسی ،باطری بکاپ داخلی ،آژیر داخلی ،سیم کارتی و مغز سیستم

حفاظت از هر جا و مکان
نرم افزار وان را می توانید از اپل استور و یا گوگل پلی دانلود کنید و حالا به راحتی کنترل کل سیستم را از هر جایی داشته باشید . نرم افزار one امکان نظارت و کنترل بر چند دستگاه و مکان مختلف ا دارا میباشد مانند منزل ، دفتر کار ، ویلا و ….

Baner Applacation one 01 - دزدگیر و اعلام سرقت

تک را نزدیک کنید و وارد شوید

افراد کودک و یا سالمندی که در خانواده از تلفن همراه هوشمند استفاده نمیکنند نیز میتوانند به وسیله تگ های مغناطیسی که با نام آنها از قبل تعریف شده خیلی سریع سیستم را فعال و غیر فعال کنند . در این زمان شما پیامکی دریافت میکنید که چه کسی آن را انجام داده است .

baner 03 - دزدگیر و اعلام سرقت

به عنوان تلفن دوم

پنل وان میتواند به عنوان یک تلفن هم عمل کند و شما میتوانید با استفاده از یک سیم کارت معمولی با کمی اعتبار به طور مستقیم از روی شماره گیر پنل با هر کسی تماس حاصل کنید

talk - دزدگیر و اعلام سرقت

فراتر از یک چشمی معمولی

اگر حیوان خانگی دارید و نمیخواهید آن را با خود ببرید . می توانید با خیال راحت آن را داخل منزل بگزارید و دزدگیرتان را فعال کنید . سنسور حرکتی آیملز قابلیت تشخیص حیوان تا 25 کیلوگرم را دارد . مصرف کم باتری به ما این امکان رو میدهد که هر دو سال یکبار باطری سنسورهای حرکتی رو تعویض کنیم .

baner 08 - دزدگیر و اعلام سرقت

دزدگیر آیملز وان علاوه بر یک دزدگیر یک سیستم کنترل دسترسی نیز میباشد به این معنا که شما با لتصال آن به قفل درب برقی یک محل خاص میتوانید آن محل را امن نگاه داشته و از ورود افراد به داخل آن مطلع باشید .

Baner system Control 01 - دزدگیر و اعلام سرقت

ویژگی ها

پشتیبانی از سیم کارت

ویژگی زمان تاخیر هنگام ورود و خروج

مکالمه صوتی دوطرفه

تنظیم حجم صدا و طول مدت آژیر

دارای حالت حفاظت خانگی

مکالمه صوتی دوطرفه

تاخیر در صدای هشدار بوسیله تنظیمات زون ها

پیام هشدار هنگام شارژ پایین باتری تجهیزات

پیام صوتی هشدار و پیغامگیر

Baner 10 - دزدگیر و اعلام سرقت