در عصر حاضر، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اجتماعی، برقراری امنیت در جامعه است. از آنجایی که آرامش، حاصل امنیت است و داشتن محیطی آرام، مستلزم فراهم کردن امنیت در آن محیط است، نیاز به نصب دوربین‌های مداربسته در محیط‌های تجاری و اداری هر روز بیشتر از روز قبل می‌شود. وجود دوربین‌های مدار بسته، علاوه بر فراهم کردن امنیت، احتمال وقوع جرم را نیز کاهش می‌دهد. طبق گزارشات به دست آمده از نیروهای امنیتی و پلیس، با نصب و راه‌اندازی سیستم‌های مداربسته، میزان جرم‌ و جنایت به شدت کاهش پیدا کرده و درصد بسیار کمی از اماکن تجاری، اداری و دولتی با مشکل روبه‌رو شده‌اند. با توجه به اهمیت استفاده از سیستم‌ نظارت تصویری و آثار مثبت آن، لازم دانستیم بر اساس تجربه‌ی 18 ساله‌ی خود در زمینه‌ی نصب دوربین‌ مداربسته، نکاتی را که می‌تواند راهگشای شما کارفرمای گرامی در انتخاب و خرید سیستم مداربسته شود، بیان کنیم:

Content missing

چهار سوال مهم

یکی از نگرانی‌های کارفرمایان محترم پیش از شروع پروژه، انتخاب پیمانکار، شخص یا شرکت معتبر است. همچنین پس از اتمام پروژه و نصب سیستم مداربسته نیز این نگرانی ادامه دارد و از خود می‌پرسند: «آیا بهترین شخص یا شرکت را انتخاب کرده‌ام؟»
شرکت ایمن تصویر هوشمند، سال‌ها در زمینه‌ی فروش و نصب دوربین مداربسته فعالیت داشته و با در اختیار گذاشتن تجربه‌ی خود، بسیاری از مسائل مربوط به این حوزه را شفاف‌سازی کرده است. با طرح این چهار سوال جامع، سعی شده تا به تمام سوالات و نگرانی‌های کارفرمایان محترم پاسخ داده شود. هدف شرکت ایمن، کمک برای انتخاب بهترین پیمانکار‏، صرف هزینه‌ای مناسب و استاندارد، و در نهایت ایجاد آرامش خاطر برای کارفرماست.

ایجاد یک پروژه‌ی جدید
پس از انتخاب شرکت ایمن تصویر هوشمند توسط کارفرما و ارسال درخواست همکاری، تیم ایمن به عنوان مشاور ابتدا درخواست شما را تحلیل می‌کند و با توجه به نیاز مجموعه، هزینه‌ی لازم برای اجرای پروژه تعیین می‌شود. شرکت ایمن تصویر هوشمند تمام تلاش خود را خواهد کرد تا از بودجه‌ی اختصاص داده شده به بهترین شکل استفاده شود. این مجموعه تاکنون بیش از 3000 پروژه را در سراسر کشور اجرا کرده است و تجربه‌ی کافی، دانش مفید و دید لازم برای پالایش درخواست کارفرما را دارد. با توجه به نصب و اجرای سیستم نظارت تصویری در حدود 150 صنف و کاربری متفاوت، می‌توانیم امنیت و منافع کارفرما را طی سال‌های آینده تضمین کنیم.

بخشی از خدمات در آغاز و پایان پروژه
تهیه‌ی بلاک دیاگرام، کدبندی و شماره‌گذاری سرورها و زون‌ها
تهیه‌ی نقشه و ازبیلت و مشخص کردن مسیرهای بستر و کابل‌کشی
مشخص کردن مسیرهای اجرایی کابل‌کشی از کف، سقف، دیوارهای داخلی و خارجی
رعایت همه‌ی استانداردهای نصب سیستم‌های برقی (Q110) در تمام مراحل اجرای پروژه
تهیه‌ی نقشه از محل پروژه، جانمایی و تأیید جایگاه‌های نصب دوربین مداربسته
مشخص کردن نوع کابل‌های مورد نیاز متناسب با کاربری محل پروژه
زمان‌بندی مراحل مختلف اجرای پروژه، پیش از شروع کار
تهیه‌ی برچسب اموال و تحویل صورتجلسه کارگاه جهت متره برآورد اقلام مصرفی
تهیه‌ی چک لیست تحویل آزمایشی و اطمینان کامل از روشن بودن دستگاه ضبط مرکزی و دوربین‌ها
پنل کارفرمایان
پس از ورود به مجموعه‌ی ایمن توصیر هوشمند و عقد قرارداد اجرایی، شناسه‌ی کاربری و رمز عبور اختصاصی به کارفرمای محترم داده می‌شود. کارفرما می‌تواند گزارش روند اجرای پروژه را خود را به‌صورت مرحله به مرحله در صفحه «خدمات پشتیبانی» سایت ملاحظه نماید. همچنین در صورتی که موضوع خاصی مدنظر داشتید، با ارسال تیکت به اطلاع همکاران فنی ما برسانید.

گارانتی بلاشرط
همه‌ی لوازم و قطعات داخلی دستگاه‌های مرکزی (NVR و DVR) و دوربین‌ها اعم از کلی و جزئی دارای گارانتی یک ساله‌ی‌ بلاشرط است و در صورت بروز مشکلی غیر قابل تعمیر، آن قطعه از سوی شرکت ایمن تصویر هوشمند تعویض خواهد شد.
ازجمله مواردی که شامل گارانتی می‌شود:

از بین رفتن سیگنال‌های صوتی و تصویری
به هم ریختن تصاویر
خراب شدن تمام برنامه‌های نرم‌افـزاری
سوختن برد دوربین‌ها
سیستم رله داخلی 12/24 برد IO پنل BNC
دریافت Patch Update
ارائه‌ی سرویس به برنامه‌های نرم‌افزاری
همچنین فلش نمودن دستگاه مرکزی در مواقع لزوم و افزایش امکانات و تغییر ورژن آن که در طول مدت گارانتی توسط شرکت سازنده ارائه می‌شود، به صورت رایگان امکان‌پذیر خواهد بود.